niedziela, 2 października 2022
Moje konto
Logowanie do serwisu szkoły

Jeżeli zapomniałeś hasła kliknij tutaj

bipefs

Strona główna › ... › Raporty z lat 2002-2014 › Raport 2011

Raport 2011

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu przekazuje w dniu 15 czerwca wyniki egzaminu gimnazjalnego, który odbył się w sesji wiosennej 2011. Wszystkim zainteresowanym prezentujemy wstępny raport (pliki/pomoc/icon_pdf.gif pobierz…) o jego wynikach  oraz pełną wersję raportu z egzaminu gimnazjalnego 2011 (pliki/pomoc/icon_pdf.gif pobierz...).

 

W dziale wyniki i analizy publikujemy:

  • ogólne dane statystyczne - ilości uczniów przystępujących do obu części egzaminu gimnazjalnego, średnie punktowe, maksymalne i minimalne wyniki punktowe oraz współczynniki łatwości dla wszystkich arkuszy.
  • wyniki punktowe dla całego Okręgu z uwzględnieniem wszystkich typów arkuszy, dla wszystkich części egzaminu,  w postaci współczynników łatwości informujących o tym, co było łatwe, a co trudne dla piszących.
  • informacje o wynikach uzyskanych przez uczniów we wszystkich powiatach  naszego Okręgu. Przekazujemy ją w postaci współczynnika łatwości całego testu oraz średniej punktowej w poszczególnych obszarach umiejętności dla wszystkich typów arkuszy – standardowego i dostosowanych do dysfunkcji w części humanistycznej, matematyczno-przyrodniczej i językowej egzaminu.
  • skale staninowe dla szkół, dzięki którym szkoła zainteresowana pozycją wyniku swoich uczniów na tle wyników uzyskanych w innych szkołach swojego województwa lub całego Okręgu może ją odczytać posługując się średnim wynikiem punktowym uzyskanym przez uczniów.
  • skale staninowe dla uczniów, pozwalające na określenie, gdzie lokuje się jego wynik wśród wyników uczniów całego Okręgu lub danego województwa.

 
Analiza poziomu opanowania umiejętności uczniowskich sprawdzanych poprzez zadania:

- część humanistyczna

- część matematyczno-przyrodnicza

- język angielski

- język francuski

- język niemiecki

- język rosyjski

 

Analiza osiągnięć w obszarach standardów wymagań egzaminacyjnych: pliki/pomoc/icon_pdf.gif pobierz...

drukuj stronę
Ostatnia aktualizacja: 2012-10-08 08:28
ul. Gronowa 22, 61-655 Poznań, tel.(61) 854-01-60 - tel/fax. (61) 852-14-41
Nasz e-mail: sekretariat@oke.poznan.pl